İYİ Parti Malatya Milletvekili Adayı Şeyhmus Göçmez: "Malatya Tarih Yazacak"

forka

Administrator
Yönetici

iyi_partili_gocmez_malatya_tarih_yazacak_h3054_543fd.jpeg


İYİ Parti Malatya Milletvekili adayları ve parti yöneticileri seçim kampanyası kapsamında yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Güzelbahçe Belediyesi tarafından hazırlanan konteyner kent, Bornova Belediyesi tarafından kurulan çadırlar, Cemal Gürsel Mahallesi ve Meyvecilik ve Fidancılık içerisinde bulunan çadırlar gezilerek seçmenlerle buluşuluyor.İYİ Parti Malatya Milletvekili adayı Şeyhmus Göçmez, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, "İYİ Parti iktidarında Malatya tarih yazacak. Malatya'mızı yeniden inşa edeceğiz. Sıfırdan inşa edeceğiz" dedi. Göçmez, projelerinin her kesime hitap edeceğini belirterek Malatya'daki vatandaşlara şu sözleri söyledi:Yapılacak Projeler:​  • Yıkılan evleriniz devlet tarafından yapılacak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeyecek.
  • Sosyal yardım ve destekler arttırılarak yaşam kaliteniz yükseltilecek.
  • Malatya ve diğer deprem bölgesi kapsamındaki illerde evini, işini kaybeden tüm vatandaşlarımıza ekonomik ve sosyal destek sağlanacak.
  • Malatya'dan ayrılmak zorunda kalan insanlar için tekrar Malatya'ya gelmeleri için gerekli düzenleme ve desteklemeler yapılacak.
  • Malatya'nın modern, çağdaş bir kent olması için hazırlanan projeler uygulanarak kalkınma her düzeyde kamu ve özel sektör işbirliğiyle gerçekleştirilecek.
  • 0-3 yaşındaki çocukların mama, ped ve hijyen ihtiyaçları için maddi destek verilecek.
  • 18-26 yaşındaki tüm ihtiyaç sahibi gençler için her ay 2500 TL verilerek daha onurlu bir yaşam sağlanacak.
  • Malatya'daki işsizliği azaltmak için onlarca fabrika kurulacak ve insanlarımız yaşadığı sıkıntılardan kurtarılacak.


İYİ Parti'nin Malatya Milletvekili adayı Şeyhmus Göçmez, ortak akıl ile hareket edilerek, mimarlar odası, inşaat mühendisleri odası, jeoloji mühendileri odası ve diğer STK'ların da işin içine katılarak Malatya'yı şahlandıracaklarını belirtti.

Detaylı bilgi için; Şeyhmus Göçmez Resmi - İYİ Parti Malatya Millet Vekili Adayı

#Şeyhmus Göçmez

#İyi Parti

#Malatya Millet Vekili Adayı

#İYİ Parti Millet Vekili adayı

Şeyhmus Göçmez,İyi Parti,Malatya Millet Vekili Adayı,İYİ Parti Millet Vekili adayı,

 
Üst